Mamy rozwiązanie dla przedsiębiorców poszukujących biura rachunkowego.

0
450

Początkowe lata w każdym biznesie są różne. Trzeba być wiec zdeterminowanym i upartym na osiągnięcie sukcesu. W obecnych czasach gdzie konkurencja jest duża znalezienie klienta nie należy do najprostszych spraw. My jednak postanowiliśmy pomagać klientom indywidualnym oraz biurom księgowym po prostu zacieśniać miedzy nimi relację aby zaczęli ze sobą współpracy. Jak na ten moment nasze działania cieszą się dużym zainteresowaniem. Coraz to więcej klientów indywidualnych zgłasza się do nas prosząc o pomoc w znalezieniu dobrego biura księgowego w ich miejscowości. Naszą wizję realizujemy dzień po dniu w naszej codziennej pracy. Do klientów podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby sprostać ich oczekiwaniom. Celem naszego biura rachunkowego jest pomoc w osiąganiu sukcesu przez naszych klientów. Elastyczne podejście do każdego klienta pozwala na indywidualne ustalenie korzystnych warunków współpracy, dzięki czemu usługi księgowe prowadzone są na dobrym poziomie. Powierzone nam zadania wykonujemy terminowo. Podczas współpracy jesteśmy do waszej dyspozycji, tak by na bieżąco informować o przeprowadzanych przez nas pracach.

Księguj z naszym biurem rachunkowym. Poznaj ofertę Znanego Księgowego.

Nasza praca na rzecz przedsiębiorców polega na: prowadzenie ksiąg handlowych (pełna księgowość), prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, przygotowanie deklaracji cit, pit i vat, prowadzenie ewidencji przychodów na potrzeby ryczałtu ewidencjonowanego, sporządzanie rocznego zeznania podatkowego, opracowanie ewidencji środków trwałych, wraz z comiesięcznym naliczaniem amortyzacji, obliczanie miesięcznych lub kwartalnych zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych oraz od osób prawnych, przygotowanie ewidencji na potrzeby rozliczenia podatku vat, rozliczanie transakcji wewnątrzwspólnotowych uni europejskiej i innych transakcji zagranicznych. Dodatkowo nasza oferta proponuje kadry i płace. W dziedzinie oferujemy przedsiębiorcy: opracowanie comiesięcznych list płac, sporządzanie corocznych informacji o dochodach, przygotowanie oraz rozliczanie umów cywilno-prawnych, kontraktów, sporządzanie deklaracji rozliczeniowych do zus, całościowe prowadzenie akt osobowych, zgłaszanie oraz wyrejestrowywanie pracownika w zus, optymalizacja obciążeń w zakresie ubezpieczeń społecznych, obsługa pfron.

Porównaj ceny usług księgowych w kilku biurach rachunkowych z portalem Znany Księgowy. Sprawdź – Znany Księgowy . Gwarantujemy atrakcyjne ceny naszych usług oraz promocje dla nowych klientów. Zapraszamy do kontaktu i do wizyty w naszym biurze księgowym. Zadzwoń do nas lub napisz.

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.