Kardiomonitor firmy – Euro-Medical – Sprawdź

0
197

F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
tel: 33-444-60-70 adres mail: biuro@euro-medical.pl

Firma euro-medical zaprasza do współpracy klientów, którzy poszukują sprzętu lub aparatury medycznej. Jesteśmy firmą handlową zajmującą się zaopatrywaniem placówek medycznych w sprzęt jak również aparaturę medyczną. W swojej szerokiej ofercie mamy monitory pacjenta, aparaty ktg, pulsoksymetry ale również wózki do przewożenia chorych, wózki do transportu zwłok, łóżka szpitalne. Jeśli chcesz poznać naszą całą ofertę to zapraszamy na naszą stronę www.euro-medical.pl. Jako firma handlowa działamy na runku już ponad 10 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele projektów w sferze dostaw sprzętu dla krajowych i zagranicznych interesantów. Nasz sprzęt służy pacjentom w wielu placówkach medycznych. Naszymi klientami są szpitale, domy pomocy społecznej, przychodnie, prywatne gabinety jak również kliniki. Wiodącym naszym produktem , który sprzedajemy są monitory pacjenta. Tutaj mogą Państwo zobaczyć pełną ofertę na kardiomonitory.
Polecamy również szeroki wybór wózków reanimacyjnych : https://euro-medical.pl/wozki-medyczne
Kardiomonitory to podstawowe urządzenia używane przez pracowników służby zdrowia do oceny stanu zdrowia pacjenta. Standardowo kardiomonitor rejestruje: NIBP, puls, poziom nasycenia tlenem, temp, częstość oddechów. W szczególności ich główne zastosowanie polega na monitorowaniu podstawowych parametrów pacjenta podczas trwania zabiegów czy operacji. Dzięki zastosowaniu w naszych systemach monitorowania technologii umożliwiających dostęp do pełnego zakresu danych pacjenta, ułatwiają one podejmowanie decyzji jak również pomagają oszczędzić czas wymagany na szukanie informacji. W kardiomonitory wyposażone są wszystkie oddziały szpitalne – sale operacyjne, sale nadzoru intensywnej terapii ale również przychodnie, gabinety zabiegowe, domy opieki osób starszych. Dostępne są na rynku również przenośne kardiomonitory, które mogą być stosowane w domach prywatnych. Wyroby te dostępne są w rożnych konfiguracjach, rozdzielczościach jak również z opcjami dodatkowymi takimi jak wózek pod kardiomonitor, kapnograf czy centralne monitorowanie pacjenta. Sprawdź pełną naszą ofertę na naszej stronie internetowej.
Nasze produkty sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą i doświadczeniem naszym klientom. Ponadto zatrudniamy handlowców, którzy każdego dnia odwiedzają naszych klientów na terenie całego kraju. Od lat rozbudowujemy również siatkę sprzedaży przez firmy dystrybutorskie. Kooperacja z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze większej liczby klientów. Wszystkich zainteresowanych naszą marką wyrobów zachęcamy do kontaktu. Mamy dla naszych dystrybutorów specjalną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje korzystny rabat.
Gwarantujemy od lat serwis naszych sprzętów. Zapewniamy dostępność części zamiennych i szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą firmę klientom. W szczególnych przypadkach dajemy także klientowi sprzęt zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentowi. Poznaj naszą firmę euro-medical. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.