Kosmetyka dentystyczna – wspaniały uśmiech

0
173

Stomatologia estetyczna oferuje różne opcje, od polerowania, wybielania, technik pokrywania, łączenia, implantacji i ortodoncji dla pełnego ust, aby zapewnić idealny uśmiech. Ostatnie postępy medyczne zmniejszyły ból i uraz związany z pracą dentystyczną. Doświadczony dentysta może pomóc Ci uzyskać ten piękny, błyskotliwy i olśniewający uśmiech, o który zawsze marzyłaś.

Rodzaje kosmetycznych prac dentystycznych

Wybielanie zębów: Przebarwione lub przebarwione zęby można rozjaśnić techniką wybielania zębów, w domu lub u dentysty. Słaby żel z nadtlenku wodoru w plastikowej miseczce o wymiarach zębów noszonych na zębach przez 4-5 godzin dziennie przez tydzień skutecznie wybiela zęby. Światło o wysokiej intensywności wraz z 35% nadtlenkiem przez godzinę pod nadzorem lekarza zbyt wybiela zęby.

Licówki: Krzywe, wyszczerbione, rozstawione zęby można przykryć cienką waflową licówką porcelanową przyklejoną do oryginalnej szkliwa zębów. Jest to bardzo skuteczny zabieg korekcji przednich zębów.

Implanty: Implant zębowy wykonany z tytanu jest chirurgicznie umieszczany na stałe w kości szczęki brakującego zęba. Został zaprojektowany jako korzeń zęba, który utrzymuje każdy sztuczny ząb, koronę, mostek lub protezę.

Korony: Zepsuty, złamany lub zepsuty ząb jest zakryty lub koronowany akrylem lub porcelaną połączoną z metalem. Zakrywa ząb, aby mógł wytrzymać nacisk zgryzowy bez dalszych uszkodzeń.

Klejenie: Łagodne skrobanie oryginalnej szkliwa zębów może zmienić kształt zębów przednich. Następnie szkliwo z tworzywa sztucznego w kolorze zębów o pożądanym kształcie jest przyklejane do oryginalnego zęba. Jest utwardzony i wypolerowany specjalnym światłem, aby zapewnić Ci zwycięski uśmiech.

Modelowanie: Modelowanie szkliwa to proces przekształcania zębów poprzez opiłowanie lub usunięcie szkliwa w celu natychmiastowej, bezbolesnej korekcji zębów.

Leczenie ortodontyczne: najlepiej w przypadku krzywych lub ząbkowanych zębów i może być wykonywane zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Niewidoczne aparaty językowe są wstawiane za zęby w celu ich prostowania, a także w celu rozwiązania problemów związanych z ugryzieniem.

Proteza: Cały zestaw zębów noszonych pod leżącą kością może rozwiązać poważne problemy z zębami.

Wykwalifikowany dentysta może kosmetycznie zmienić zęby dla tego powierniczego, błyskotliwego uśmiechu, przy jednoczesnym zachowaniu oryginalnych zębów.