Euro-medical – dystrybutor sprzętu medycznego

0
143

Firma medyczna Euro-Medical powstała w 2010 r i od tej pory rozwija się i osiąga liczne sukcesy służąc nie tylko szpitalom, klinikom, gabinetom oraz wszelkim jednostkom służby zdrowia jak i pacjentom czy osobom prywatnym. Co rok poszerzamy nasza ofertę cenową, szukając dla klienta nowych rozwiązań, innowacyjnych i spełniających wszelkie nawet wygórowane wymagania. Pracujemy z setkami firm, nie tylko krajowymi ale także zagranicznymi, co czyni naszą ofertę cenową niezwykle bogatą w światowe nowinki z rynku medycznego.  Setki technologów oraz kadry inżynierskiej z całego świata pracują na bogactwo oraz sukces w biznesie naszej oferty handlowej. Mamy bardzo zgrany i pragnący stałego rozwoju team handlowców oraz wsparcia sprzedaży hurtowej. Dzięki licznym szkoleniom posiadamy wiedzę, aby jak najlepiej służyć   klientowi podczas procesu zakupowego. Potrafimy doradzić klientowi sprzęt lub aparaturę   zważając na indywidualne oczekiwania interesanta, warunki lokalowe, jak również nawiązując do państwa możliwości finansowych. Dobrze wiemy, że nie zawsze drogie rozwiązanie jest zawsze najlepsze, temu tez proponujemy rozwiązania dobrane indywidualnie do Państwa.  Przez lata na rynku krajowym przeprowadziliśmy tysiące rozmów z interesantami, toteż nasz zespół może nosić miano specjalistów pod każdym względem.

Poznaj ceny aparatury i sprzętu medycznego w EURO-MEDICAL

Potrafimy doradzić klientowi korzystne rozwiązania ze wskazaniem optymalnego budżetu jakim określony klient dysponuje. Nie zawsze drogie rozwiązania są najlepsze, dobrze więc posiadać podczas zakupów  dobrego doradcę, który rozumie Państwa potrzeby, widział wszelkie wymagania i dopasuje rozwiązanie mając pod uwagą twój budżet.  Przez te wszystkie lata pracy wprowadziliśmy na rynek polski wiele marek sprzętu medycznego, tysiące łóżek medycznych, szafek dla pacjenta , wózków dla chorych, szaf lekarskich, foteli ginekologicznych elektrycznych, wózków medycznych oraz innych sprzętów. A także duże ilości aparatury medycznej, m.in. kardiomonitorów, aparatów do ekg, pulsoksymetrów, aparatów ktg oraz wiele,  wiele innych. Pragniemy podziękować wam za zaufanie przez lata współpracy. Chcemy dalej strać się dla was, rozwijać ofertę handlową, szukać nowinek, innowacyjnych rozwiązań. Czekamy na państwa: www.euro-medical.pl  . Zachęcamy do współpracy. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

Mieścimy się na samym południu kraju, posiadamy stosunkowo wielki magazyn, co pozwala nam na utrzymanie sporych ilości sprzętu oraz aparatury medycznej, wiąże się to z krótkimi terminami realizacji waszych zamówień, co wyróżnia naszą markę na tle konkurencji.  Jak wiadomo termin wykonania jest istotnym czynnikiem jeżeli chodzi o wybór sprętu medycznego czy aparatury medycznej przez klienta.  Zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznego czy też poprzez stronę internetową, umieściliśmy na niej chat- dzięki czemu możecie Państwo mieć kontakt z nami na żywo.